Overdose Etkinlik Ajansı
Overdose Etkinlik Ajansı

HİKAYEMİZ

Overdose, 2015 yılından bu yana hizmet verdiği marka ve kurumlara proje bazlı talepleri karşılığında hizmet ederken ayrıca onlar için dönemsel strateji dahilinde konsept üretip duruma özel projeler geliştirerek hayata geçirmektedir. Talep edilen etkinlikleri enerjik, dinamik ve marka değerlerine uygun şekilde geliştirerek marka bilinilirliğini de arttıracak şekilde tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Özellikle çocuk ve gençlik üzerine gerçekleştirdiği projelerle alanında uzman olan Overdose, aynı zamanda kültür & sanatın yanı sıra trend projelere ve sportif çalışmalara da imza atıyor.
Neden

Bizimle Çalışmalısınız!?

Yaptığımız İşi Seviyoruz

Etkinlik sektörüne gönlünü adamış, birlikte çalışma yeteneklerini geliştirmiş, kreatif düşünüp - düşündüğünü uygulayabilen bir ekibiz.

Tecrübeli ve Sonuç Odaklıyız

Geçmişten gelen tecrübelerimizi, geleceği okuyabilen vizyonumuz ile birleştiğimizde ortaya her zaman hedefe ulaşmış sonuçlar çıkmaktadır.

Size Özel Fikirler Sunuyoruz

Standart kalıplara bağlı kalmadan, özgün proje ve fikirler geliştirerek, yol gösterici ve önder organizasyonlara adım atmak en keyif aldığımız gerçeğimizdir.

SİZİN İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?

Pazarlama iletişimi odaklı kreatif proje üretimi, hedef kitle endeksli etkinlik ve organizasyon planlaması ve mevcut konsept etkinliklerimizin markanıza uyarlanması...

İhtiyacınıza özel butik hizmet anlayışımız ile doğru sonuca ulaşabilecek fikirlerimiz ile yanınızdayız.

ETKİNLİK ORGANİZASYONU
0%
KONSEPT ETKİNLİK OLUŞTURMA
0%
LİSANSLI ETKİNLİKLER
0%
ULUSLARARASI ORGANİZASYONLAR
0%
Etkinlik Ajansı