KRİSTAL DÜNYA ÇOCUK ETKİNLİĞİ

Tasarım ve uygulama aşamalarının her biri Overdose tarafından gerçekleştirilmiş Kristal Dünya kar, buzul ve kristal konseptinde, butik ve daha önce kullanılmamış özel bir tasarım olarak hayata geçirilmiştir.

İncele

Masal Kasabası Çocuk Etkinliği

Çocuk etkinlik alanları için özel tasarımlar yaparak bu alanları farklı ve öne çıkan hale getiriyoruz. Çocukların hayal gücünden ilham alarak hayata geçirdiğimiz Masal Kasabası oyun alanı ile çocuklara keyifli anlar yaşattık.

İNCELE

Bakery Çocuk Etkinliği

Çocuk etkinlik alanları için özel tasarımlar yaparak bu alanları farklı ve öne çıkan hale getiriyoruz. Çocukların hayal gücünden ilham alarak hayata geçirdiğimiz Bakery oyun alanında gerçekleştirdiğimiz atölyeler ile çocuklara keyifli anlar yaşattık.

İNCELE

MİNİK MÜHENDİSLER ROBOTİK KODLAMA ATÖLYESİ

Çocukların hayal gücünü geliştirebilmeleri, bu doğrultuda tasarım, üretim, kodlama yapabilmeleri ve aynı zamanda yetenek kazanabilmeleri amacı ile hayata geçirdiğimiz Minik Mühendisler etkinliğimizde farklı yaş gruplarına özel kodlama ve robotik eğitimi veriyoruz.

İncele

Classroom Çocuk Etkinliği

Çocuk etkinlik alanları için özel tasarımlar yaparak bu alanları farklı ve öne çıkan hale getiriyoruz. Çocukların hayal gücünden ilham alarak hayata geçirdiğimiz Classroom oyun alanında gerçekleştirdiğimiz atölyeler ile çocuklara keyifli anlar yaşattık.

İNCELE